Brigáda na Seči 22. – 23. 6. 2019

Sraz v sobotu v 8:30 hod na základně Seč, budeme zvelebovat základnu před táborem. Oběd v sobotu a v neděli bude zajištěn, večer dle chuti opékání pro děti a dospělí buřty na pivu. Pití bude zajištěno.

Práce jsou připraveny jako: stříhání plotu, oprava brány, uklízení pokojů a kuchyně, oprava malby v umývárnách, drobné zednické práce, malování, oprava stěny ve společence, opalování starých nátěrů okenic, dveří, nátěry budovy a loděnice. A mimo jiné pro osvědčené montéry nové stanové podsady, kterými postupně nahrazujeme podsady z 80. let . Kdo má jakékoliv vhodné nářadí, např. opalovací pistole,  plotostřihy, vysavače (nejlépe průmyslové), ale i prodlužovací kabely a jiné vhodné drobnosti podle seznamu prací, co Vás napadnou, které by usnadnily práci a námahu, prosím dovezte.

Pochopitelně, když se Vám povede i něco sladkého s předstihem šoupnout do trouby, tak budeme vděčni za buchtu či vánočku ke kávě pro všechny pracanty, jakož i jiné pamlsky (kdo co doveze)…. no ale ta bábovka na plachtění byla stejně zatím nejlepším počinem… jsem si musel dát hned dva kousky.

PS: kdo by měl ze své pozice slevu na dřevo ve Fortexu v Rybitví ozvat  se Rákosovi  tel: 725 002 627 ohledně domluvy o odběru

Těšíme se na všechny příznivce

Za admiralitu

Rákos

You may also like...

Napsat komentář