Hory – Rožnov pod Radhoštěm 1.-3.12.2017

Protože na konci týdne má začít padat sníh, tak povezeme s sebou boby (jsou lepší než saně, kvůli malé pokrývce sněhu). Bylo by super, kdyby si je děti přinesly již na schůzku spolu se spacákem, abychom je nemusely vozit ve vlaku. Doprovodné vozidlo nám bude dělat Tranzit, který vyjíždí v pátek dříve, takže nebude možné si dát věci do Tranzitu až na srazu.

Sraz na vlakovém nádraží v pátek v 16.05      hod

  • s sebou: boby + spacák (donést na schůzku do klubovny), teplé oblečení na zábavu na sněhu (zimní bunda, oteplovačky, čepice, rukavice, teplá mikina atd.), pořádné boty, doporučené jsou i náhradní, přezůvky, klasické oblečení na víkend a chatu včetně ručníku a hygi věcí, deník, psací potřeby, KPZ, uzlovačku,
  • doplatek v hotovosti 300,- Kč (pokud něco zbyde, tak vám to v neděli vrátíme)
  • návrat na vlakové nádraží je v neděli v 15.37 hod.
  • jídlo: zajišťujeme v pátek k večeři polévku, v sobotu oběd na výletě a večeři a v neděli oběd. Zajistíme pitný režim – ke snídani čaj a dále šťávu. Nezajišťujeme snídaně a svačiny. Doporučená je svačina do vlaku a pití. Veškeré jídlo, které budou mít děti s sebou (i sladkosti), odevzdají v podepsané igelitce do kuchyně, aby nebyl nepořádek na pokojích.
  • Mobily: mobily ať si klidně vezmou, ale jakmile dojedeme na chatu, tak pokud tam bude signál, tak vám (v případě zájmu) napíšeme sms-ku, že jsou na chatě a pak je odevzdají admiralitě. Nazpět je dostanou až v neděli ve vlaku.

 

Výlet je podpořen z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konik

 

You may also like...

Napsat komentář