NAVIGAMUS 2022

Celostátní setkání vodních skautů s bohatým programem

místo: Jezero Matylda u Mostu
čas: čtvrtek až neděle – nutnost omluvení ze školy
Cena: 1200,- Kč
Přihlašování na tomto odkazu do 29. 4. : https://forms.gle/h7yCpGrdXfYvUwkC6 (ukončeno)
Společně s přihláškou prosíme o zaplacení 1200,- Kč
2500244481/2010
SS: 522
VS: rodné číslo dítěte
Zpráva pro příjemce: Jméno/přezdívka dítěte

Akce vhodná pro všechny

Odjezd: Sraz ve čtvrtek 2. 6. 2022 v cca 16:30 u klubovny, kde bude nakládka, žádáme rodiče, aby nezastavovaly auty před klubovnou.

 S sebou:  spí se ve stanu – spacák, karimatku, kdo může vzít, tak stan (stany nemáme zatím asi domluvené, ozveme se, kdyby se ukázal nedostatek), ešus, lžíci,  deník, psací potřeby, kapesné dle úvahy (na upomínkové předměty (budou-li nějaké organizátorům zbývat (trička, odznáčky, nášivky, atd + nějakou tu sladkost), uzlovačku, baterku. (seznam ještě budeme doplňovat podle programu)

Co na sebe a vybavení: Kroj a oddílové triko! věci na vodu – šusťáková bunda, věci na vodu, zejména boty do lodi, teplejší mikina, kraťasy, trika, tepláky, plavky, 2x trenýrky (spoďáry), pokrývku hlavy, opalovací krém, ručník, lahev na vodu, hygienu, pláštěnku podle předpovědi, (popř. další věci podle tématiky akce, které v květnu budeme vyrábět).

Jídlo: Asi třetina poplatku jde právě na stravování, máme jídlo „v ceně“ až od páteční snídaně a potřebujeme tedy ještě aby děti měly nějaké jídlo na čtvrteční večeři (na cestě), určitě láhevs pitím a pak už vše dostaneme.

Program před odjezdem jsme více méně zvládli a více o akci naleznete na stránkách organizátorů.

Akce je podpořena z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konika dotačního titulu Pardubického kraje