První plavba

První plavba se koná již tuto sobotu 12. dubna, sraz bude upřesněn, ale v 8:00 již odjíždí autobus od klubovny KVT na Vinici, tedy pravděpodobně se sejdeme v 7:45 právě tam.

Blíže však bude vše upřesněno při nakládání lodí v pátek 11. dubna v 17:00 u klubovny. Kdo chce jet, je to jeho šance zabezpečit si místo na lodi. Budou se nakládat lodě na vlek a ověřovat plavbyschopnost, kdo chce, může si v klubovně ponechat věci na převlečení.

CO s sebou: peníze na autobus (vloni to bylo tuším 20 Kč(upřesníme)), věci na vodu (dle aktuální předpovědi se teploty mají pohybovat kolem 13 stupňů, proto tedy žádné opalování nečekáme), nicméně sledujte aktuální předpověď a teploty. Počítáme však, že některé úseky půjdeme v mělčinách vodou (bohužel vodní stavy jsou kruté) – neoprenové boty, tenisky i vlněné ponožky doporučeny. Dále svačinu, pití, buřta (v Žižíně mezi 14:00-15:00 h budeme opékat).  Vše do batůžku, nejlépe do igelitových pytlíků, ale budeme se snažit vše nacpat do barelů. Věci na převlečení buď sebou nebo ponechte v klubovně.

To je asi vše.

Návrat podle toho, jak to poteče, obávám se, že to bude náročnější, tedy dojedeme mezi 16:30 až 17:30 ke klubovně.

You may also like...

Napsat komentář