Strašidla+JumpPark 13.1.2018

V sobotu 13. 1. 2018 nás čeká (odpoledne) tradiční závod PRAHOU PLNOU STRAŠIDEL, ve kterém vyluštíme šifry a budeme hledat strašidla v ulicích staré Prahy.

Aktuální informace:

S sebou: boty na chození (běh), tužku, deník (s návodem jak na šifry), průkazku s fotkou a datem narození (na mhd – kvůli věku), teplé oblečení, jídlo a pití na celý den (jako každý rok se zastavíme v McDonalds, kde bude možnost si něco koupit, popř. na místě závodu bývají stánky s občerstvením – není problém si koupit párek v rohlíku  apod., + účastníci závodu na místě mají čaj zadarmo). Do jumpparku je třeba tričko a nějaké sportovní kalhoty/kraťasy, skáče se na boso. Kdo má mobil, ať si ho vezme s sebou (s čísly na vedoucí).

Na samotný závod se sice batohy mohou odložit, ale neručíme za obsah, je dobré, když jeden z družiny má batoh u sebe a ostatní si tam můžou dát cennosti.

Doplatek 150 Kč budeme vybírat na nádraží v hotovosti.

Prahou plnou strašidel 2017

Jako dopolední program bude návštěva Jumpparku  „svět trampolín“, kde je např. „freejump“ zóna, pěnové bazény, kurty na vybíjenou a basketbalové koše. Skáče se ve sportovním oblečení, vstup na hřiště v džínách není povolen!

MG_5991

Sraz: 7.50 na vlakovém nádraží v Pardubicích

Cena: 250,- Kč, příjezd: 20.50 na vlakové nádraží (nejspíš) – v případě zdržení vyhlášení to může být o hodinu později (dříve určitě ne)

Pro rodiče: Zálohu 100,- Kč zaplaťte do 8. 12. 2017 !!!

na účet 35-8040000247/0100 (KB) VS: jméno dítěte (přezdívka).

VZHLEDEM K FAKTU, ŽE JE JIŽ PO TERMÍNU, KONTAKTUJTE RADĚJI ROVNOU DELFY NA: simkova.kamila@gmail.com

Je třeba rezervovat přesný počet míst, později nebude možné se přihlásit.

Zaplacení zálohy je bráno jako závazná přihláška na akci a zároveň jako souhlas rodičů s účastí dítěte na akci (vzhledem ke skákání na trampolínách, což není pro skauty úplně obvyklé J).

Zálohu zaplatili (k 30.11.2017):

Dominik Faltus, Pavel Beneš (Piloun), Martin Vejnar, Kapr, Matěj Dubec, Vojta Dubec, Bobeš, David Barbořík, Jeseter, Natálie Juklová (Střela), Dino, Anička Morávková

Výprava je podpořena z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konik

 

You may also like...

Napsat komentář