Pilica 2018

Putovní tábor – holky: 28. 7. – 4. 8. Pilica (možná??)

Pojedeme pravděpodobně do Polska, na řeku (řeky) s dostatkem vody, nejvíce pravděpodobná je v současnosti Pilica.

Sraz na tábor je v sobotu 28.7. u klubovny a bude upřesněn. Návrat asi v opět sobotu v odpoledních hodinách odhadujeme do 18 hodin. Je naprosto nezbytné, aby každý měl s sebou tyto doklady: CESTOVNÍ PAS, PRŮKAZ POJIŠTĚNCE, POTVRZENÍ O BEZINFEČNOSTI a kdo má, tak i Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. Kontrola a vybrání těchto dokladů zdravotníkem tábora proběhnou ještě před odjezdem.

Aktuálně nahlášení účastníci (maximální limit dle počtu míst na lodích – 26, víc nedokážeme naložit):

Jméno: Záloha Doplatek
1. Džína
2. Delfy
3.
4.
5.
6.
7. Šipka
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
15.

Seznam věcí pro pobyt na táboře:

Svačinu, oběd a pití na první den v batůžku – k večeři vaříme, mýdlo, šampon, ručník, zubní pasta, kartáček, toaletní papír, hřeben, opalovací krém, vyšší faktor, krém po opalování, Panthenol – dle uvážení, balzám na rty s faktorem, něco na štípance, sprej proti klíšťatům, repelent, sluneční brýle, klobouk = pokrývka hlavy, ponožky, kalhotky, 2x plavky, trička, triko s dl. rukávem, šusťáková souprava, teplejší mikina – flauš, kalhoty, kraťasy, pláštěnka, Oddílové triko – na cestu, kapesníky, balení papírových kapesníků, utěrka, boty do vody (staré tenisky-pevná pata), sportovní boty, sandále, spacák, karimatka (nafukovačka), pádlo, plovací vesta, ešus (3 díly), příbor (lžíce), láhev na vodu = 1,5 l, psací potřeby, Lodní deník, KPZ, baterka, náhradní baterie, svíčky, zápalky, kapesní nůž, Stezka – kdo má, kapesné max 50 – 80 PLN, uzlovačka, plovací kruh, karimatka na sezení venku.

Vřele doporučuji mít s sebou lehké triko s dlouhým rukávem a lehké dlouhé kalhoty na loď, neboť když bude celý týden svítit sluníčko, tak by hrozilo spálení pokožky.

Většina věcí (kromě spacáku a karimatky) se MUSÍ VEJÍT do batohu nebo  sportovní uzavíratelné tašky. Nedávejte s sebou dětem na tábor elektroniku (mobily – nezaručíme Vám jejich dobití, neztracení atd., neboť mobily se dají nabít pouze někde v restauraci (pokud potkáme nějakou), MP3, digitální hry a pod. – hrozí ztracení, namočení, likvidace, atd.).

Pro přespání v kempech/tábořištích je třeba mít k dispozici stan nebo mít zajištěno místo u někoho, kdo stan bude mít. Ve stanech je ubytování dohodnuto dle předchozí dohody, neváže se na rozdělení do táborových družin. Ubytování budeme koordinovat ještě před odjezdem. Na cestu si každý vezme malý batůžek, ve kterém bude igelitový sáček pro případ nevolnosti. Pokud dítě trpí nevolností, dejte mu před jízdou kinedryl a jeden na cestu zpět.

Pokud budete mít jakýkoli jiný dotaz, informujte se co nejdříve v době schůzek v úterý nebo telefonicky na čísle: 603 104 747  - Džína.

Pokyny k platbě

Vybíráme zálohu v jednotné výši 500,- za osobu (úhrada 20.5.). Doplatek pak je vždy třeba uhradit nejpozději do 20.6.2018, dejte nám tímto šanci mít o účastnících jasno s dostatečným předstihem a neřešit platby v týdnu před začátkem, kdy budeme v práci i v přípravách táborů finišovat.

Číslo účtu je: 2500244481/2010. Pro správnou identifikaci platby při odeslání každé platby je třeba zadat následující informace:

  1. Variabilní symbol – uvádějte rodné číslo vašeho dítěte. Toto číslo máme uvedeno v registraci, popřípadě umožní identifikaci dle přihlášky.
  2. Specifický symbol:  0718 
  3. Zpráva pro příjemce – pro jistotu uveďte přezdívku či jméno, za koho platíte.

Závazná přihláška

Prosím, připište k Potvrzení o bezinfekčnosti případnou adresu a telefonní číslo, kde budete během tábora k zastižení. Také připište případné zdravotní potíže a braní léků.

Děkujeme