Isar 2019

Putovní tábor – kluci (holky): 13. – 20. 7. 2019  Isar (Německo)

ONLINE:

10:30 Pardubice

14:30 Plzeň

15:30 Rozvadov

18:00 Mnichov

19:15 kemp Arzbach

Hladká cesta i když dlouhá

Jdeme vařit gulasovku.

Neděle

Jeli jsme nádherný úsek z Isarbrucke do Arzbach. Patnáct kilometrů nádherné vody, průzračné až do hloubky, kolem alpské štíty, zelene lesy, kamenité břehy. Bylo polojasno, dvakrat trochu káplo, jinak ale vetsinou bez deste, obcas i slunce. Bylo to strhující. Jsem rád, že jsem se na prahu vodackeho duchodu dočkal tak skvělé vody !!!

Jdeme vařit maso na mrkví s bramborem

Pondělí

Jdeme si pro povolenku do Tolzu a pak úsek rezervací od přehrady pod Torzem. Celkem 12 km. Počasí nádherné,  příroda úchvatná a řeka je nejlepší…. jsme rádi, že jsme se sem vrátili!

K večeru vysíláme zvedy na dalsi usek, zitra pojedeme nejdale od tábořiště, nejblíž k Alpam.

Úterý

Jedeme úsek Wallgau – Vorderriss.

Alpské údolí, které bere dech 🙂 Počasí 23°C  nádhera.

13:30 – oběd na cestě

 a k večeři koule v rajský.

Středa 

Vracíme se pod Tolz. Opět 12 km rezervací. Čeká nás trénink zajizdeni do vracaku, ale hlavně krásný den. A odpoledne cestou zpatky jdeme do Tolzu utracet.

Z nácviku ve vracaku

Odpoledne jsme utraceli, do kazdeho investovali 1€, aby se osprchovali a večer byli ještě v deset tak živí, že ti nejvíc užvanění si šli za odměnu zaběhat po Arzbachu.

Čtvrtek

Dnes odpocinkovy úsek, jen 8 km z Arzbachu pod Tolz. Počítáme s koupanim a hrátkami.

A Bad Tolz z vody….

Odpoledne je odpocinkovejsi, večer smažíme steaky.

Pátek

Poslední den jízdy se vracíme na úsek z druhého dne. Tri stupně, jeden jez, jedna nesjizdná perej a 12km krasné řeky.

Naše flotila připravena k vypnutí

Sobota

Už jenom balíme a v deset chceme vyjet, na cestu máme sušenky, jablko, pomazánku a doufáme, že do večera (do večeře) budeme doma.

Čas příjezdu sledujte na hlavní stránce.

Oběd 13:20 za Regensburgem

15:30 Rudná

17:00 Černý most

18:10 – 18:45 klubovna, úklid, rozchod,  konec 🙂

Jo… a díky za půjčení dětí, tahle banda byla úžasná 🙂

 

 

Kapacita naplněna, další přihlášky již nepřijímáme

20170725_113356Pro tábor ISAR 2019 již víme KAM, víme KDY a S ČÍM,  KDO chce jet (viz seznam níže) a pojede a již potvrzujeme, že to bude za 3.500,- Kč.

Volíme předloňskou destinaci – pojedeme do Německa na stejné místo, odkud nás předloni vyhnala povodeň. Čeká nás jedna z nejkrásnějších řek v Evropě (krásná příroda a čistá voda), řeka už je vodácky zajímavá s jistotou dostatku vody, ale určitě zvládnutelná, s trochou základní opatrnosti a zásad bezpečnosti. Tak opět doufáme, že nabízíme něco nevšedního, plavbu po přeplněných kempech na řekách v Česku si mohou užít jindy. Máme ještě od minula vše rozmyšlen, víme jaké úseky můžeme určitě zvládnout a tedy doufáme, že počasí na nás nebude macešské.

Sraz na tábor bude v sobotu 13.7. v 9:00 hod u klubovny a celou sobotu pojedeme. Návrat opět v sobotu ve večerních hodinách po celodenní jízdě (odhadujeme cca v 19 hod). Je naprosto nezbytné, aby každý měl s sebou tyto doklady: CESTOVNÍ PAS, PRŮKAZ POJIŠTĚNCE, POTVRZENÍ O BEZINFEČNOSTI , POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE, SJEDNANÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ. Kontrola a vybrání těchto dokladů zdravotníkem tábora proběhnou ještě před odjezdem. Pro přespání sice máme společný stan, ale když někdo vezme další velkokapacitnější, bude to vítáno, dětí bude +/- 20, tedy ani náš hangár je všechny nepojme.

Maximální limit dle počtu míst na lodích: 30, víc nedokážeme naložit a v případě vyššího zájmu budeme vybírat podle aktivní docházky (50%) a aktivit plnění plavčíků (50%) vyhodnoceno k 30.4.2019, nicméně myslíme si, že bude místo pro prakticky každého zájemce.

Účastník Podaná přihláška Splnil / placeno
Datel A
Džin A
Candát A
Tarbas A
Ambulák A
Kámen A
Digger A
Nemo ANO B
Pampy ANO B
Sysel ANO B
Šotek ANO ANO / NE
Aladin ANO ANO / NE
Hvězdář ANO ANO / NE
Bobeš ANO ANO / NE
Vosák ANO ANO / NE
Lodník ANO ANO / NE
Dominik ANO ANO / NE
Hornet ANO ANO / NE
Marlin ANO ANO / NE
Bolen ANO ANO / NE
Rohlík ANO ANO / NE
Vorel ANO ANO / NE
Fakír ANO ANO / NE
Šťopka ANO – / NE
Světluška ANO – / NE
Šipka ANO – / NE
Užovka ANO – / NE
Kamínek ANO – / NE
Šikula ANO – / NE
Myška ANO – / NE

Seznam věcí pro pobyt na táboře:

Svačinu, oběd a pití na první den v batůžku mýdlo, šampon, ručník zubní pasta, kartáček toaletní papír, opalovací krém (vyšší faktor), sprej proti klíšťatům, repelent sluneční brýle, pokrývka hlavy ponožky, spodní prádlo plavky trička, triko s dl. rukávem šusťáková souprava, teplejší mikina – flauš kalhoty, kraťasy, pláštěnka, Oddílové triko – na cestu kapesníky, balení papírových kapesníků, utěrka, boty do vody (s pevnou patou, žádné žabky nebo holiny), sportovní boty, sandále spací pytel, karimatka pádlo, plovací vesta (půjčíme) ešus (3 díly), příbor (lžíce) láhev na vodu = 1,5 l psací potřeby, Lodní deník, KPZ, baterka, svíčky, zápalky, kapesní nůž, uzlovačka, Plavčíky, kapesné max 15 – 25 EUR, karimatka (křesílko) na sezení venku

Tentokráte nepovezeme věci po vodě, nicméně užijte pouze jednoho zavazadla, (ideálně nepromokavého) max plus spacák a karimatka bokem. Nedávejte s sebou dětem na tábor nic zbytečného, zejména elektroniku (mobily, MP3, digitální hry apod. – hrozí ztracení, namočení, nebo jiná forma destrukce; při společném pobytu se pravděpodobně nejméně jednou na každou věc šlápne).

Na tábor odjedeme auty a budeme je využívat po celou dobu jako skladovací prostor, zázemí pro erární vybavení i transportní jednotky mezi jednotlivými úseky. Na cestu tam si každý vezme do auta batůžek s jídlem na cestu (zabezpečena je až večeře) a oddílové triko. Pokud dítě trpí nevolností, aplikujte před jízdou Kinedryl.

Rozpočet tábora ovlivní doprava (řeka je vzdálená cca 560 km), půjčujeme dva Tranzity, stravování a zejména kempovné (z propočtů a rezervací, které zřizujeme, vychází, že cena v kempech na osobu vychází cca 60-70 EUR na týden). Už známe částku za kempování nedostali jsme žádnou dotaci dotaci, děkujeme za dary (vítáme i další:)) a proto cenu stanovujeme na hodnotou 3.500 Kč (6 dní v zahraničí a to včetně ubytování, stravování a dopravy). V ceně tábora již neumíme zahrnout cestovní zdravotní pojištění pro Německo, žádáme tímto rodiče, aby s dostatečným předstihem zajistili cestovní pojištění pro své děti (doporučujeme zvážit vyšší pojistku, léčebné výlohy v Německu jsou vysoké a jsme relativně daleko od české hranice (více jak 350 km)).

Rádi bychom, aby na tábor jeli všichni kluci školního věku, kteří celoročně do oddílu chodí a užili si tuto exotickou řeku. Účast na putovním táboře je však limitována kapacitou našich lodí, bereme 11 plastových kánoí a jeden raft, tedy jedeme cca ve třiceti lidech. Nechceme v účasti nikoho omezovat, nicméně vypsáné podmínky účasti nám případně umožní vybrat (nej)lepší borce a přednost dostanou děti docházející pravidelně na schůzky a ti z členů, kteří se během roku snaží a na vodě se nebojí.

Věříme, že to bude pro každého zážitek, na který budou rádi vzpomínat, případnou nejistotu zda to zvládnou, Vám pomůžeme rádi rozptýlit. Pokud budete mít jakýkoli jiný dotaz, informujte se co nejdříve v době schůzek ve středu nebo telefonicky na číslech: Datel – 604 318 285 , Džin – 604 339 581.

Závazná přihláška

POTVRZENÍ O BEZINFEČNOSTI

Pokyny k platbě

Částku upřesníme, stejně jako výši zálohy, neplaťte za tábor dříve, než bude rozhodnuto, že dotyčný pojede, zatím nemá nikdo místo jisté

Za tábor vybíráme zálohu ve výši 500,- za osobu (splatnost 20.5.). Doplatek pak je třeba uhradit nejpozději do 20.6.2019, dejte nám tímto šanci mít o účastnících jasno s dostatečným předstihem a neřešit platby v týdnu před začátkem, kdy budeme v práci i v přípravách táborů finišovat.

Číslo účtu je: 2500244481/2010. Pro správnou identifikaci platby při odeslání každé platby je třeba zadat následující informace:

  1. Variabilní symbol – uvádějte rodné číslo vašeho dítěte. Toto číslo máme uvedeno v registraci, popřípadě umožní identifikaci dle přihlášky.
  2. Specifický symbol: 0719
  3. Zpráva pro příjemce – pro jistotu uveďte přezdívku či jméno, za koho platíte.

Děkujeme

Akce je podpořena z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konik