Příměstský 2020

Informace k příměstskému táboru v roce 2020 – kapacita naplněna (aktuálně tři místa volná)

 Vážení rodiče, vážení (ne)členové přístavu. V roce 2020 krom klasického tábora pořádáme již pošesté koncem srpna příměstský tábor s hlavním zázemím v klubovně v termínu:

                        pondělí 24. 8. – pátek 28. 8. Vždy od 7:30 do 16:00 (adresa: Mezi Mosty 135, Pardubice, 53003)

Cena příměstského tábora je 1.800,- Kč pro člena přístavu a 2.000,- Kč pro nečlena. Na druhého sourozence přihlášeného v celém týdenním turnusu se poskytuje sleva 200,- Kč z celkové částky za celý týden. V ceně je zajištění dopolední a odpolední svačiny, oběda a pitného režimu. Náplní budou výlety do okolí po suchu i po vodě, koupání, hry ve městě a přilehlých parcích/lesích, vše ve skautském duchu.

Počet dětí na táboře je omezen počtem 20 účastníků. Nahlášení dítěte probíhalo přes rezervační formulář, aktuálně již byla kapacita naplněna, nicméně pár míst se nyní uvolnilo (taková last chance nabídka) –  je možné hlásit pouze přes e-mail: Jana.Cernikova@rpicpce.cz.

Zálohy na tábor ve výši 500,- Kč již vybíráme do 10.7.2020, doplatek do 10.8.2020!

Číslo účtu je: 2500244481/2010,
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Specifický symbol: 0920,
Zpráva pro příjemce – pro jistotu uveďte přezdívku či jméno, za koho platíte).

Prosím, připište k Potvrzení o bezinfekčnosti případnou adresu a telefonní číslo, kde budete během tábora k zastižení. Také připište případné zdravotní potíže a braní léků.

Opatření v souvislosti s COVID-19: vyhrazujeme si právo odmítnout dítě s příznaky onemocnění, do výbavy raději přidejte textilní roušku, popř. i jednorázovou.

Děkujeme

Akce je podpořena z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konik

Příchod účastníků počítáme každý den od 7:30 do 8:00 hod. Prosíme o dochvilnost, neboť od 8.00 již poběží program. Své dítě si vyzvedněte od 16:00 do 16:15 hod. Děti budou potřebovat věci na vodu (náhradní oblečení včetně bot – pevná pata a špička, plavky, tričko a ručník, nedoporučují se tepláky, ale hadrové lehké kraťasy), které každý den využijí. Věci jim dejte do podepsané tašky. Suché věci si budou moci nechávat děti v klubovně. Během dne je zajištěna dopolední svačina, oběd s polévkou a  odpolední svačina. Dále pak bude celý den k dispozici šťáva a za nepříznivého počasí čaj. V pondělí ráno budeme vybírat potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Další informace budeme posílat a zveřejňovat průběžně.