Příměstský 2020

Informace k příměstskému táboru v roce 2020 – kapacita naplněna

 Vážení rodiče, vážení (ne)členové přístavu. V roce 2020 krom klasického tábora pořádáme již pošesté koncem srpna příměstský tábor s hlavním zázemím v klubovně v termínu:

                        pondělí 24. 8. – pátek 28. 8. Vždy od 7:30 do 16:00 (adresa: Mezi Mosty 135, Pardubice, 53003)

Cena příměstského tábora je 1.800,- Kč pro člena přístavu a 2.000,- Kč pro nečlena. Na druhého sourozence přihlášeného v celém týdenním turnusu se poskytuje sleva 200,- Kč z celkové částky za celý týden. V ceně je zajištění dopolední a odpolední svačiny, oběda a pitného režimu. Náplní budou výlety do okolí po suchu i po vodě, koupání, hry ve městě a přilehlých parcích/lesích, vše ve skautském duchu.

Počet dětí na táboře je omezen počtem 20 účastníků. Nahlášení dítěte probíhalo přes rezervační formulář, aktuálně již je kapacita naplněna –  je pouze možné hlásit se do pozic náhradníků přes e-mail Jana.Cernikova@rpicpce.cz.

Zálohy na tábor ve výši 500,- Kč již vybíráme do 10.7.2020, doplatek do 10.8.2020!

Číslo účtu je: 2500244481/2010,
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Specifický symbol: 0920,
Zpráva pro příjemce – pro jistotu uveďte přezdívku či jméno, za koho platíte).

Prosím, připište k Potvrzení o bezinfekčnosti případnou adresu a telefonní číslo, kde budete během tábora k zastižení. Také připište případné zdravotní potíže a braní léků.

Opatření v souvislosti s COVID-19: vyhrazujeme si právo odmítnout dítě s příznaky onemocnění, do výbavy přidejte dvě textilní roušky, popř. i jednorázové (máte-li); zdravotní posudek o způsobilosti dítěte musí být s letošním datem (nejlépe čerstvý). Jiná opatření mohou být ještě doplněna, oficiální metodika MZ zatím není kompletní. Na formulář o bezinfekčnosti taky čekáme.

Děkujeme

Akce je podpořena z dotačního titulu města Pardubic „Program podpory volného času“

pce_konik

Příchod účastníků počítáme každý den od 7:30 do 8:00 hod. Prosíme o dochvilnost, neboť od 8.00 již poběží program. Své dítě si vyzvedněte od 16:00 do 16:15 hod. Děti budou potřebovat věci na vodu (náhradní oblečení včetně bot – pevná pata a špička, plavky, tričko a ručník, nedoporučují se tepláky, ale hadrové lehké kraťasy), které každý den využijí. Věci jim dejte do podepsané tašky. Suché věci si budou moci nechávat děti v klubovně. Během dne je zajištěna dopolední svačina, oběd s polévkou a  odpolední svačina. Dále pak bude celý den k dispozici šťáva a za nepříznivého počasí čaj. V pondělí ráno budeme vybírat potvrzení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Další informace budeme posílat a zveřejňovat průběžně.