Tranzit 2.0

Tranzit 2.0

Aktuálně vybráno: 56.000,- Kč (splněno 18,5 %) už se to rozjíždí. Děkujeme!!

Vážení rodiče, příznivci, členové, ale hlavně přátelé a kamarádi!

Zajisté víte, že od roku 2015 je členem našeho přístavu vozidlo Tranzit. Pro běžnou činnost přístavu „Sedmička“ Pardubice se stal jedním z nejvýznamnějších přínosů. Přepravní kapacitou 9 osob výrazně snižuje spotřebu pohonných hmot, když nahrazuje 2 (někdy 3) osobní vozidla a snižuje potřebu často nedostatkových řidičů. Akce přístavu tak může často zabezpečit i jeden až dva vedoucí. Kapacita zavazadlového prostoru pojme zavazadla přepravovaných osob i řadu dalších. Největším přínosem je však možnost připojení vleku s loďmi, který uveze až 11 kanoí nebo 6 vícemístných pramic. Vlek je nebržděný, není proto možné jej v plném naložení zapojit za většinu osobních vozidel s nižším obsahem motoru. Dodávkové vozidlo tak šetří opotřebení automobilů v osobním vlastnictví vedoucích, která nejednou při tažení vleku byla nadměrně zatížena.

Tranzita využíváme celoročně a to i v průběhu zimy, na výpravy zajišťuje nejen přepravu osob, ale i materiálu pro údržbu zázemí přístavu. Hlavní využití vozidla je však od jara do podzimu, kdy je auto využito téměř pro každou víkendovou akci přístavu. Naprostou nezbytností se ukázalo využití dodávkového auta při putovních táborech, krom samotné přepravy osob, jejich zavazadel a lodí umožňuje naložit i vybavení kuchyně, stany a zásoby.

Dosavadní dodávkové auto se za roky provozu osvědčilo a „odpracovalo“ stovky hodin provozu, desetitíce kilometrů a významně rozšířilo rozsah a dostupnost aktivit přístavu. Bohužel technický stav vozidla, které již pro předchozího majitele nebylo zcela vyhovující, je již nyní na hranici provozuschopnosti a bezpečnosti provozu (zejména ve vztahu k přepravě dětí na akce, se jedná o kritický faktor). Obnova ve formě nákupu novějšího vozidla by napomohla pokračování činnosti přístavu v nezmenšené míře.

Z tohoto důvodu se obracíme na Vás s výzvou o pomoc ve formě daru, který by nám umožnil pořídit si kvalitní vozidlo, aniž bychom zcela vykrváceli naši přístavní pokladnu. Pochopitelně je pro dary možné uplatnit i daňový odpočet a nechceme to jen tak zadarmo. Těm, kteří pomůžou, budeme velice vděční, a proto jsme připravili i nějaké odměny.

Od 100 Kč do 999 Kč Vás uvedeme v seznamu dárců na webu.

Příspěvek ve výši 1.000 Kč – 2.999 Kč Vám zajistí umístění Vámi zvoleného jména/jmen/přezdívky (do 30 znaků) na výlepu nového auta.

Těm, kdo sáhnou do peněženky hlouběji (3.000 – 9.999), můžeme přislíbit výlep reklamní či jiné esteticky příhodné plochy o velikosti A4 opět na vozidlo.

A pokud se někdo opravdu přes kapsu plácne, slibujeme vyvěšení reklamního banneru na boku nebo v okně klubovny v hodnotě 10.000,- Kč / rok (např. při daru 30 tis. tedy na 3 roky).

Přehled dosavadních dárců

Džin, Vosák, Aladin
Nemo, Marlin
Kámen, Kamínek
CH.R.
Rohlík
Drak
M + V + K + J
J. Ž.
Polívkovi – Veliny
Sysel
OJ + J
Hornet
Speedy
M + V + Z
Ezop
MB-Sving
Kapr
Ambis
Lodník
Fakír
Karas
Milíno
Sluníčko
Katka M.

Přehled odměn

100 – 999 Kč – uvedení v seznamu dárců

(dle Vašich souhlasů, jak chcete být v seznamu uvedeni – vyřešíme do konce prázdnin)

 1.000 Kč – podpisová / jmenná plocha

3.000 – 9.999 Kč- plocha A4

10.000 Kč a více

 

Předem díky všem, kteří dočetli až sem a doufáme, že nějakou korunu najdete 🙂

 

Pro finanční potvrzení a převod kontaktujte Džínu: Jana.Cernikova@rpicpce.cz

(specifický symbol = 2000 a posílat na účet, jako se platí poplatky = 2500244481/2010, variabilní číslo = r.č. dítěte, které je v oddíle nebo datum narození dárce = DDMMRRRR; do poznámky jaké jméno/jména/přezdívku můžeme na webu zveřejnit)

Pro domluvení podoby a umístění Vaší plochy Datla: Vojtech.Cernik@rpicpce.cz