Viking Race 15.-17.9. 2017

Akce se uskuteční na základně na Seči od soboty 15. do neděle 17. září.

Zúčastníme se kombinovaných závodů na P550: – jedna část se jede jako jachtařský závod na klasickém trojúhelníku – druhá část se jede bez plachet – pouze na pádla – ve třetí části budou do závodu započítány další dovednosti – střelba lukem (týmy střílejí do terče ve vzájemném souboji); záchrana tonoucího pomocí házecí šňůry – pytlíku; šifra; uzle (6 základních uzlů)

Odjezd na akci je stanoven na pátek  v 16:30 hod od klubovny. Návrat ke klubovně je v neděli cca 16,00 (odjezd ze Seče cca 15,00).

S sebou: oddílové triko! pádlo, vestu, ešus, lžíci, pro nejmladší účastníky je zajištěno spaní na pokoji, starší stan a karimatku, kdo může vzít, tak stan.

Co na sebe a vybavení: oblečení na ven, na vodu (boty!), pokrývku hlavy, opalovací krém, ručník, hygienu, pláštěnku podle předpovědi, uzlovačku, deník, psací potřeby, drobné kapesné.

Jídlo: přístav zajistí 2x na oběd a v sobotu večeři. Páteční večeře, obě snídaně a případné svačiny (pro ty největší nenajedence) musí děti konzumovat z vlastních zásob, k snídani však vždy uvaříme čaj a zajistíme pitný režim.

Poplatek  350, -Kč. V ceně je zahrnuto startovné a stravné.

Dále bychom chtěli poprosit rodiče o pomoc s dopravou na Seč a zpátky, napište prosím, kdo by mohl.

Za admiralitu

Sumec

You may also like...

Napsat komentář