Mapa

Lokace základny: 49°50’15.832″N, 15°38’19.121″E

k dohledání na Mapy.cz    ZDE

popř. V Google Map

Jak k nám:

Autem: Autem se dostanete pohodlně až na základnu, přímo v těsné blízkosti prochází silnice II 340. Přímo v areálu je 6 parkovacích míst na betonové ploše pod objektem (jinde není parkování dovoleno), nadbytečná auta musí parkovat o kus níž u prodejního stánku na druhé straně silnice.

Busem: Linkový autobus zajíždí z Pardubic přímo do Seče, buď na náměstí nebo je možné vystoupit na zastávce: Seč – Kamenná obec (pokud tam spoj zajíždí). Tato zastávka je cca 200 metrů od základny.

Vlastní autobus nemůže na základně parkovat, je možné domluvit jeho odstavení na parkovišti u Hasičského sboru (naproti kempu), cca 1 km od základny.

Vlakem: „Na dráhu je to zkratkou přes les zhruba hodinu a půl…“ (řekl by klasik), nejbližší funkční nádraží  je v Třemošnici (8 km) – dosažitelné spojem z Čáslavi a dále v Prachovicích (9,5 km) – dosažitelné z trati Praha – Česká Třebová, nutno přestupovat v Přelouči.

Letecky: nejbližší civilní letiště v Pardubicích, heliport pro přistání helikoptéry u budovy hasičského sboru naproti kempu.

Lodí: Chrudimka v tomto úseku již není splavná, plachetnice, jakož i jiná plavidla je nutno převézt, nejbližší přístaviště a zároveň konec vodní cesty je v Pardubicích. (pozn. Sečská základna je zdrojem pitné vody, provoz motorových člunů je zde zakázán.)

Na kole: nejzdravější forma dopravy, doporučujeme – dostupnost bez omezení