Odemykání vody 8.4. (7.4.)

CHRUDIMKA

Na úvod drobná změna v plánech. S ohledem na možnosti kormidelníků, počtu dozoru (slovy jsme dva) a stavu průtoku se velmi pravděpodobně rozhodneme jet Labe, kde je o 6 jezů méně (slovy žádný). Ale definitivě to rozhodneme až v pátek na srazu.

Sraz na nakládání lodí v pátek 7.4. v 17:00 u klubovny. Kdo nedorazí, nemá místo. Budeme nakládat pramice (počítám cca 2-3) a kánoe bychom naložili až v sobotu ráno (nechce se nám je nechávat přes noc na vleku). V případě deště bychom nechali nakládání všeho na sobotu na ráno. Odhaduji, že za hodinu máme v pátek hotovo.

V sobotu plánujeme sraz v 8:30, lodě by měl odtáhnout Transit a co se týká posádek, máme prosbu:

Hledáme rodiče, kteří by nám pomohli s odvozem dětí na místo počátku plavby, což může být:

1)      Chrudim (pokud bude v pátek zdatná účast spíše starších borců)
2)      Opatovice (pokud bude počasí relativně bezoblačné… je to přece jen 20 km, tak za deště už to tak romanticky nepůsobí)
3)      Němčice (pokud budou padat trakaře)

Vše budeme směřovat k návratu v 18:00 přímo ke klubovně, poslední stav napovídá, že to spíš nepoteče.

S sebou: pádlo, vestu (kdo má), oblečení na vodu (šusťáková souprava, čepice, rukavice, boty na loď – staré tenisky či boty do moře či neoprenky). Oblečení laďte podle teplotní situace (celkem to nevypadá na koupání a to ani ve vodě ani ve slunečních paprscích), kdo si hoooodně nevěří může vzít náhradní věci na převlečení cestou, ale na Labi hrozí cvaknutí pouze v důsledku vymýšlení telecích nápadů, jinak je to klidná plavba a pak jednu sadu na převlečení v klubovně (tu je dobré si nechat v pátek či v sobotu v klubovně).

Jídlo a pití na celý den + buřt na opečení.

Původní plánovaný poplatek snižujeme na symbolických 20 Kč, pokud by nás bylo více jak 20, tak to bude asi jen za 10 Kč (jde jen o naftu do Transita)

You may also like...

Napsat komentář