Vodomilka 17.-19.2.2017

Výlet na víkend na chatu Vodomilka do Pece pod Sněžkou. Všichni si musí vzít věci na aktuální sněhovou pokrývku. Kdo umí na běžkách, tak běžky. Ostatní pekáč (saně). Připravte si věci do batohu na záda, neboť cesta k chatě je náročná a taška Tesco je sice na balení nenáročná, ale do svahu se bude Vaší ratolesti tahat značně nekonfortně.

Sraz před klubovnou – pátek 17. 2. 2017 v 16.00

Návrat ke klubovně – neděle 19. 2. 2017 přibližně v 16.00.

Platba – zaplatit zálohu 300,- Kč, doplatek 300,- Kč na srazu.

Jídlo – jsou zajištěny sobotní a nedělní oběd a sobotní večeře. Na snídaně bude připraven čaj. Každý účastník by si měl dovézt jídlo dle potřeby (páteční večeři, snídaně a svačinu na sobotu). Je zakázáno na pokojích jíst, proto prosíme rodiče o umírněnost dodané potravy svým potomkům a vysvětlení, že veškeré jídlo si dají do kuchyně v podepsané igelitce

Ubytování – jsme ubytováni na chatě Vodomilka, kde jsou potřeba přezůvky. Spacáky nejsou potřeba, spíme v místním povlečení. Jinak nádobí je na chatě k dispozici, tak se nikdo nemusí tahat s ešusem.

Oblečení a vybavení – většinu doby se budeme pohybovat po venku, tak je třeba vzít si oblečení dle aktuální předpovědi a nějaký batůžek na svačinu a láhev na pití (nerozbitná termoska). V případě sněhové pokrývky využijeme k pohybu saně. Pekáče jsou také akceptovatelné, ale tzv. ježdíky či lopaty se během minulých let moc neosvědčily. Na pekáč i saně jsou dobré lyžařské brýle a návleky na boty. Zkušenější a zdatnější jedinci si mohou vzít běžky, na kterých bude v sobotu výprava.

Další vybavení – protože je připraven program na celou dobu, nemusíte dětem dávat elektronické hračky jako hry, počítače atp. Pak se lépe zapojí do programu a nehrozí znehodnocení z důvodů neúmyslného rozšlápnutí atp. Deník, tužka, uzlovačka a KPZ je samozřejmost, kterou jen připomínáme.

Oblečení a ostatní potřebné věci vést v batohu !!!

Žádné igelitové tašky v ruce.

Co si vezmeš to si vyneseš.

Zálohu platit na účet do 14. února, ať víme kolik jídla nakoupit. Je omezený počet účastníků – 30 lidí.

číslo účtu: 2500244481/2010, VS = RČ dítěte,

SS = 0317, poznámka = jméno dítěte.

Informace – Rákos nebo každý vedoucí

 

 

 

 

You may also like...

Napsat komentář