Info a pokyny

Informace a pokyny ke skautské  základně Seč  – přístavu „ SEDMIČKA ‘‘  Pardubice

Základna je ideálním výchozím bodem pro objevování Železných hor a to kdykoliv během  roku. Na výlety můžete chodit pěšky, ale stejně tak i na kole, a též na vodě.

Možnost využití na víkendové akce, výlety, výpravy, kurzy, tábory.

Kolem základny je velký pozemek s hřištěm a také ohništěm a lavičkami. Celý pozemek je ohraničen živým plotem, na tomto pozemku je možno sportovat,hrát hry a stanovat. Přímo v areálu rovněž může na betonovém parkovišti parkovat 7 osobních automobilů.

Spaní je v pokojích celkem s 48 lůžky po čtyřech až osmi lůžkách s matracemi. Je zde i velká společenská místnost s topením na tuhá paliva. Povlečení ani lůžkoviny neposkytujeme, takže spacák s sebou. Na základně je k dispozici kuchyňka vybavená sporákem na tuhá paliva nebo elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazákem a základním náčiním (velké i malé hrnce, varná konvice, příbory, talíře pro 35 osob atd.). Sociální zařízení je zvlášť pro ženy a muže, na každém dvě splachovací WC, tři umyvadla a jeden sprchový kout.

Pokud sami něco rozbijete či poškodíte, budeme po Vás nuceni požadovat urychlenou nápravu na Vaše náklady, nebo odpovídající finanční náhradu!

Prosím, dbejte na pořádek a šetřete vybavení základny, třiďte odpad, neplýtvejte vodou ani elektrickou energií, tyto energie si platíte podle spotřeby! S ohledem na rostoucí ceny energií a vody se konečná cena za vodné, stočné a elektřinu odvodí podle aktuální ceny účtované našimi dodavateli těchto služeb!

Nájemní poplatek se odvíjí od druhu ubytování, základní poplatek je 50 Kč/noc za osobu ve vlastním či zapůjčeném stanu (mimo objekt) a 100 Kč/noc v objektu, pro registrované skauty je sleva 10 Kč. Další poplatky a přesný výpočet je možný dle formuláře.

Minimální platba za víkend pro všechny je 2.000 Kč. Ke konečné ceně se připočítává skutečně spotřebovaná elektrická energie a voda dle ceny od poskytovatele za tyto dodané služby .

Před odchodem je nutné, abyste po sobě základnu uklidili podle seznamu úklidu, který obdržíte.