Tábor na řece – holky

Tábor na řece – holky: 26.7. – 1. 8. 2020 Orlice

Aktuálně – nakonec tedy Orlice !

 

Letošní tábor začne srazem v neděli 25.7. v 9.30 hod u klubovny. Je potřeba přijet na kole (zámek na kolo + helma) a v batůžku mít svačinu a oběd, dostatek pití, sluneční brýle, plavky, ručník a šusťačku (pláštěnku), kdyby hrozila přeháňka.
Protože stále zápasíme s Covid opatřeními, bude všem změřena teplota bezkontaktním teploměrem, vybereme si od vás bezinfekčnost – je níže ke stažení, kartičku zdravotní pojišťovny – stačí kopie, potvrzení od lékaře a případné léky. Na druhou stranu bezinfekčnosti dopište zdravotní obtíže s případnou medikací
Jakmile nabalíme Tranzit a lodě, vydáme se na kolech do místa našeho pobytu, které se nachází přibližně čtyři kilometry od chaty Marokánka, kousek od stupně Petrovičky. Čeká nás 25 kilometrů cesty, Apy už má vymyšlenou bezproblémovou cestu. K večeři si uvaříme společné jídlo.
Co s sebou: hygi potřeby, hřeben, opalovací krém – vyšší faktor, krém po opalování, Panthenol – dle uvážení, balzám na rty s faktorem, něco na štípance, sprej proti klíšťatům, repelent – 2x (letos je komárů neskutečně mnoho), klobouk = pokrývka hlavy, ponožky, kalhotky, 2x plavky, trička, triko s dl. rukávem, šusťáková souprava, teplejší mikina – flauš, kalhoty, kraťasy, pláštěnka, Oddílové triko – na výlety, kapesníky, balení papírových kapesníků, utěrka, boty do vody (staré tenisky-pevná pata), sportovní boty, sandále, spacák, karimatka (nafukovačka), ešus (3 díly), příbor (lžíce), láhev na vodu = 1,5 l, psací potřeby + nůžky, Lodní deník, KPZ, baterka – čelovka, náhradní baterie, svíčky, zápalky, kapesní nůž, Plavčíka – kdo má, kapesné max 200 – 300 Kč, uzlovačka, kempovací židlička – kdo má.
Vřele doporučuji mít s sebou lehké triko s dlouhým rukávem a lehké dlouhé kalhoty na loď, neboť když bude celý týden svítit sluníčko, tak by hrozilo spálení pokožky.
Většina věcí (kromě spacáku a karimatky) se MUSÍ VEJÍT do sportovní uzavíratelné tašky. Nedávejte s sebou dětem na tábor elektroniku (mobily – v chatě není elektřina).
Pro přespání je třeba mít k dispozici stan nebo mít zajištěno místo u někoho, kdo stan bude mít. Ve stanech je ubytování dohodnuto dle předchozí dohody, neváže se na rozdělení do táborových družin.
Pokud budete mít jakýkoli jiný dotaz, informujte se co nejdříve telefonicky na čísle: 603 104 747 – Džína.

POTVRZENÍ O BEZINFEČNOSTI

Mimořádná opatření v souvislosti s COVID-19: vyhrazujeme si právo odmítnout dítě s příznaky onemocnění, do výbavy přidejte dvě textilní roušky, popř. i jednorázové (máte-li)

Pokyny k platbě

Vybíráme zálohu v jednotné výši 500,- za osobu (úhrada 10.6.). Doplatek pak je vždy třeba uhradit nejpozději do 10.7.2020, dejte nám tímto šanci mít o účastnících jasno s dostatečným předstihem a neřešit platby v týdnu před začátkem, kdy budeme v práci i v přípravách táborů finišovat.

Číslo účtu je: 2500244481/2010. Pro správnou identifikaci platby při odeslání každé platby je třeba zadat následující informace:

  1. Variabilní symbol – uvádějte rodné číslo vašeho dítěte. Toto číslo máme uvedeno v registraci, popřípadě umožní identifikaci dle přihlášky.
  2. Specifický symbol:  0820
  3. Zpráva pro příjemce – pro jistotu uveďte přezdívku či jméno, za koho platíte.

Závazná přihláška prostřednictvím online formuláře

Prosím, připište k Potvrzení o bezinfekčnosti případnou adresu a telefonní číslo, kde budete během tábora k zastižení. Také připište případné zdravotní potíže a braní léků.

Děkujeme